Z żalem zawiadamiamy, że dnia 4 listopada 2025 odszedł we Wrocławiu Leszek Wisłocki, kompozytor, dyrygent i pedagog, członek Związku Kompozytorów Polskich od 1964 roku. Wykładowca Akademiii Muzycznej we Wrocławiu, wychowawca kilku pokoleń polskich kompozytorów. Przez wiele lat zaangażowany w działania Zarządu Oddziału Wrocławskiego ZKP, w którym pełnił różne funkcje, także prezesa.
Był człowiekiem prawym i szlachetnym i takim pozostanie w naszej Pamięci.